Cardplus Şekerbank Kıbrıs Ltd’i Üyeleri Arasına Katarak Hizmet Ağını Büyütüyor!

KKTC’nin 6 güçlü Bankası; Limasol Türk Kooperatif Bankası Ltd; Creditwestbank Ltd.; Asbank Ltd; Kıbrıs Vakıflar Bankası Ltd.; Near East Bank Ltd ve Akfinansbank Ltd.’e 10 yıldır Cardplus markası ile hizmet vermekte olan Starcard Banka Kart Merkezi Ltd. Üyelerine 7 inci bankayı ekledi.

Şekerbank Kıbrıs Ltd. 2017 yılında banka müşterilerine Cardplus-Şekerbank adı altında Kredi Kartı vermeye başlayacak.

Cardplus Kart Merkezinde gerçekleşen imza töreniyle birlikte; Şekerbank kart merkezinden hizmet alacak 7. Üye oldu. Kart Merkezinin sunduğu tüm ürünlerden kesintisiz tam hizmet alacak olan Şekerbank, Kredi kartı ile birlikte  müşterilerine tüm  Cardplus kampanya ve avantajlarınıda sunabilecek.

Kart merkezinde gerçekleşen imza törenine Şekerbank Genel Müdürü Özcan Tekgümüş ile Cardplus üyesi  ortak banka temsilcisi olarak Starcard Banka Kartları Merkezi Yönetim Kurulu üyesi olan Limasol Türk Koop. Bankası Genel Müdürü İlkin Yoğurtçuoğlu; Creditwestbank Genel Müdürü Süleyman Erol; Asbank Yönetim Kurulu Başkanı Taştan Altuner; Kıbrıs Vakıflar Bankası Genel Müdür Yardımcısı Tolga Çağakan; Near East Bank Genel Müdürü Selami Kaçamak; Akfinansbank Genel Müdürü Avni Birman ve ardplus Genel Müdürü Mine Tokay ile  Şekerbank Kibris Ltd  ve Cardplus yetkilileri katılarak sözleşmeye imza koydular.

2016 yılında yeni binaya taşınan Kart Merkezi ; son teknoloji ile güçlendirilmiş ve 2017 yılına yeni üye ve yeni hizmet ürünleriyle hazırlanmıştır.

Finans sektöründe bankalar işbirliğinin en güzel örneği olarak 10 yıldır üye bankaların müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek için çalışan Kart Merkezi yetkilileri  Hizmet kalitesi ve Kurumsal yapısını Avrupa standartlarına getirediklerini ve bu yatırımlardan tüm sektörün faydalanabilmesi için  ayni zamanda ülke çıkarına olabilecek her türlü işbirliği ve çalışma konusunda hazır olduklarını dile getirdiler.